اخبار استان

فضای مجازی محلی نا امن برای متخلفین شکار در کهگیلویه و بویراحمد

فضای مجازی محلی نا امن برای متخلفین شکار در کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل حفاظت محیط‌زیست استان گفت:پس از دستگیری متخلفین و اقدامات لازم تصاویر شکار ۱۱ قطعه کبک متخلفین را به دستگاه قضا سپرد
به گزارش اداره روابط عمومی و امور رسانه حفاظت محیط‌زیست کهگیلویه و بویراحمد، مدیر کل حفاظت محیط زیست استان از دستگیری ۲ گروه متخلف شکار در ضلع شمالی دنا خبر داد. 
اسلام جاودان خرد گفت: مامورین یگان حفاظت محیط زیست استان عصر دیروز ، یکشنبه پنجم آبانماه ۱۴۰۲ حین گشت و کنترل ضلع شمالی دنا متوجه حضور ۲گروه شکارچی در محدوه تحت مدیریت خود می شوند . 
جاودان خرد افزود ؛ بنا به ورود غیر قانونی این افراد به مناطق حفاظت شده و مسلح بودن آنها ، مامورین پس از اقدامات لازم موفق شدند هر دو گروه متخلف را قبل از هرگونه شکاری اعمال قانون نموده و از آنان ۳ قبضه سلاح ساچمه زنی مجاز و غیر مجاز کشف و ضبط نمایند . 
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان به رصد فضای مجازی توسط محیط زیست استان اشاره کرد و گفت : با انجام اقدامات لازم و رصد فضای مجازی افراد دستگیر شده اسنادی بدست مامورین افتاد که نشان دهنده این بود متخلفین در ماه های گذشته ۱۱ قطعه کبک شکار کرده اند . 
وی به معرفی متخلفین به مراجع قضایی اشاره کرد و گفت : متخلفین به همراه آلات مکشوفه جهت اعمال قانون به مراجع قضایی معرفی شدند .
عكس های مرتبط :
بيشتر
سال1402 سال مهار تورم و رشد تولید