اخبار استان

محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد دستگاه برگزیده درجشنواره شهید رجایی

محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد دستگاه برگزیده درجشنواره شهید رجایی

اداره کل حفاظت محیط زیست استان در ارزیابی عملکرد سال 99 ادارات و دستگاه های اجرایی کهگیلویه وبویراحمد در قالب جشنواره شهید رجایی، موفق به اخذ دستگاه برگزیده در شاخص های عمومی و اختصاصی شد.
به گزارش روابط عمومی  اداره کل حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد، در جریان تجلیل از دستگاه های اجرایی برتر جشنواره استانی شهید رجایی ، اداره کل حفاظت محیط زیست از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به عنوان دستگاه برگزیده  معرفی و انتخاب شد.
بر همین اساس  در عصرآخرین شنبه از شهریور ماه جاری ، طی لوح تقدیری از سوی استاندار و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، از "سید اسدالله هاشمی مدیرکل  حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد تجلیل و تقدیر بعمل آمد.
در بخشی از متن لوح اهدایی به مدیر کل  حفاظت محیط زیست استان چنین آمده است: "تلاش دستگاه های اجرایی در رقابتی تنگاتنگ ، عملکرد خود را در اجرای برنامه های اصلاح نظام اداری مورد ارزیابی قرار داده که بی شک ثمره این مهم افزایش رضایتمندی و اعتماد عمومی ، بعنوان بزرگترین سرمایه و تکیه گاه نظام مقدس جمهوری اسلامی در دولت خدمتگزار خواهد بود .

لذا با توجه به ارتقاء سطح امتیازات آن دستگاه در شاخص های " عمومی و اختصاصی"  و تلاش در اجرای مطلوب برنامه جامع اصلاح نظام اداری بعنوان " دستگاه برگزیده در جشنواره شهید رجایی " انتخاب و این سپاس نامه تقدیم می گردد.
 
بيشتر
سال1400 سال تولید،پشتیبانی ها،مانع زدائی ها