اخبار استان

پیام تسلیت مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد به خانواده محیط بان عباس میرزا کریمی

پیام تسلیت مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد به خانواده محیط بان عباس میرزا کریمی

در پی شلیک شب گذشته افراد ناشناس به محیط بان با سابقه تهرانی عباس میرزا کریمی و جان باختن وی سید اسدالله هاشمی در پیامی این فقدان را به خانواده مرحوم ،محیط بانان و جامعه زیست محیطی کشور تسلیت گفت
به گزارش اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد ، شب گذشته محیط بان عباس میرزا کریمی  در جریان بازگشت به منزل از سوی فرد یا افرادی مورد حمله مسلحانه قرار گرفت و متاسفانه اقدامات انجام شده برای نجات جان این محیط بان به نتیجه ای نرسید و جان باخت . برهمین اساس سید اسدالله هاشمی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان صبح چهارشنبه 24 دی ماه 99  طی پیامی به شرح ذیل این فقدان را به جامعه زیست محیطی کشور را تسلیت گفت :
                                                          *انالله و انا الیه راجعون*
محیط بانان، اسطوره‌های استقامت درحفظ وصیانت ازمحیط زیست کشور هستند. به‌راستی دربرابر زحمات این اسطوره‌های بی‌ادعا و مظلوم، دین بزرگی به گردن داریم .
خبر جان باختن محیط بان عباس میرزا کریمی از محیط بانان با سابقه ،پرتلاش و قدیمی محیط زیست استان تهران براثر شلیک مستقیم گلوله افراد ناشناس در راه بازگشت به خانه ، موجب اندوه برای اینجانب ، همکارانم و تمامی دوستدران  محیط زیست درکهگیلویه وبویراحمد  شد.
بدینوسیله ضمن ابراز همدردی این فقدان غم انگیز را تسلیت عرض نموده، از درگاه خداوند متعال برای آن عزیز دلاور طلب مغفرت و رحمت الهی و برای بازماندگان و خانواده داغ دیده صبر و شکیبایی مسئلت دارم.

به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان تهران، براساس اطلاعات دریافتی اولیه، عباس میرزاکریمی  شب گذشته در جریان بازگشت به منزل از سوی فرد یا افرادی مورد حمله مسلحانه قرار گرفت و متاسفانه اقدامات انجام شده برای نجات جان این محیط بان به نتیجه ای نرسیده است.
این گزارش می افزاید: بنابر اطلاعات دریافتی دلایل این حادثه در دست بررسی است و اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد.
بنابر اين گزارش ارشد محيط دار عباس ميرزاكريمي از جمله حاميان اساسي محيط بانان و از جمله افراد پيگير در راستاي احقاق حقوق محيط باني و محيط زيست در كشور بود كه سال ها تلاش و عمر خود را در راه حفاظت از حيات وحش و عرصه هاي طبيعي صرف كرد.

 
عكس های مرتبط :
بيشتر
سال1400 سال تولید،پشتیبانی ها،مانع زدائی ها