اخبار استان

واکنش اداره روابط عمومی  حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد به پخش یک فیلم در فضای مجازی و نظر مخاطبین

واکنش اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد به پخش یک فیلم در فضای مجازی و نظر مخاطبین

روند شناسایی متهم از طریق فضای مجازی کمی زمان براست هردو متخلف شناسایی شده و تحت پیگرد قضایی قرار دارند / ما وظایف ذاتی خود را انجام می دهیم شفاف سازی و اطلاع رسانی وظایفه ماست اما بنا نیست روزانه هراقدام قضایی رسانه ای شود.
به گزارش اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد ، در پی انتشار فیلمی از صید ماهی توسط دو نفر در رودخانه خرسان شهرستان مارگون و پخش آن در فضای مجازی و نظر مخاطبین دلسوز از این اقدام خلاف قانون و مقررات ، اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد در آخرین روز از شهریور ماه 99 بمنظور آگاهی و اطلاع طبیعت دوستان و مخاطبین عزیز مورادی را به اطلاع عموم می رساند .
در پی رصد روزانه فضای مجازی و اطلاع از انتشار فیلم صید ماهی در رودخانه خرسان بخش مارگون، مامورین یگان حفاظت محیط زیست و اداره حقوقی با همکاری پلیس امنیت و اطلاعات استان ، ضمن انجام اقدامات قضایی لازم، شناسایی هویت متهمین را در دستور کار خود قرار داده و بطور ویژه  پیگیری شد.
در همین راستا کمتر از یک هفته هویت شناسنامه ای و مکانی هر دو نفر در فیلم انتشار یافته شناسایی شده و با تشکیل پرونده ای از طریق مراجع قضایی اعمال قانون شدند.
به اطلاع طبیعت دوستان می رساند ، فضای مجازی بصورت آنلاین توسط اداره کل حفاظت محیط زیست رصد می شود در صورت مشاهده هرگونه تخلف زیست محیطی ، این اداره کل ضمن شفاف سازی و اطلاع رسانی وظایف قانونی و محوله خود را انجام می دهد و بنا نیست در راستای انجام وظایف ذاتی خود روزانه هر اقدامی را رسانه ای نماید.
 
بيشتر
سال 1399  سال جهش توليد