تجلیل پلیس  استان از مسئولان محیط زیست

تجلیل پلیس استان از مسئولان محیط زیست

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی کهگیلویه وبویراحمد با اهداء لوح سپاسی از مدیرکل و فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تجلیل کرد .
به گزارش اداره روابط عمومی و امور رسانه حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان در دیدار با مدیرکل حفاظت محیط زیست با اهداء لوح سپاسی از همکاری بین دومجموعه تقدیر و تشکر کرد .
براسا این گزارش ، در این دیدار سرهنگ فاتح فر رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی  استان بر لزوم همکاری  بین بخشی بیشتر تاکید کرد و گفت: با هم افزایی بیشتر می توان کارهای بزرگی برای حفظ محیط زیست انجام داد.
این دیدار که با هدف قدردانی از همکاری موثر و سازنده محیط زیست و نیروی انتظامی و همچنین بررسی راهکارهای بهتر به منظور  ارتقاء سطح تعاملات و همکاری بین دو دستگاه برگزار شد طرفین بر زمینه های فراوان همکاری تاکید داشتند .
در ادامه این دیدار سید اسدالله هاشمی مدیر کل حفاظت محیط زیست استان، ضمن معرفی اجمالی محیط زیست و تنوع زیستی کم نظیر کهگیلویه وبویراحمد گفت: شرایط خاص محیط زیستی ، وجود جنگل های ارزشمند بلوط  همچنین وجود انواع گونه های پستاندار، پرنده و آبزیان سبب شده تا ماموران یگان حفاظت محیط زیست همواره در حال ماموریت های گشت و کنترل و پایش مناطق باشند.
هاشمی همکاری و تعامل نیروی انتظامی با یگان حفاظت محیط زیست را یکی از عوامل موثر در پیشبرد اهداف سازمانی حفاظت محیط زیست عنوان کرد و گفت : این همکاری ها یقینا در کاهش تخلفات و جرایم محیط زیستی و همچنین پیشگیری از جرم تاثیر گذار است و آمارهای موجود مبنی بر افزایش کشفیات در حوزه شکار و صید ،به ویژه  کشف و ضبط انواع سلاح مجاز و غیرمجاز از متخلفین در سطح استان نیز بخوبی بیانگر این تعامل و همکاری است.
در پایان این دیدار که در محل اداره کل حفاظت محیط زیست استان صورت گرفت، رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان با اهداء لوح سپاس از سید اسدالله هاشمی مدیرکل و روح الله حقیقت فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تجلیل نمود .
 
نسخه قابل چاپ
سال1400 سال تولید،پشتیبانی ها،مانع زدائی ها