بازدید سرزده مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد از بیمارستانه های استان

بازدید سرزده مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد از بیمارستانه های استان

هاشمی : مباحث زیست محیطی رعایت مسائل بهداشتی و پسماندهای پزشکی فصل مشترک محیط زیست و بیمارستان ها است.
به گزارش اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد مدیرکل حفاظت محیط زیست استان صبح شنبه 11 بهمن 99 به همراه معاون نظارت و پایش و مسئولین مرتبط آزمایشگاهی خود بصورت سرزده از 3 بیمارستان شهر یاسوج بازدید کرد .
براساس این گزارش ، سید اسدالله هاشمی در این بازدیدگفت: آنچه که به نوعی فصل مشترک اداره‌کل حفاظت محیط‌ زیست و بیمارستانها است، مباحث زیست‌محیطی، رعایت مسائل بهداشتی و موضوع پسماندهای پزشکی است که به عنوان دغدغه مشترک این دو ارگان، مورد توجه قرار گرفته است.
وی افزود:  مسائل بهداشتی و پسماندهای پزشکی مراکز درمانی چالش بزرگی برای بیمارستانها و مراکز درمانی است که درصورت بی‌توجهی به محیط‌ زیست و عدم کنترل و مدیریت پسماندهای پزشکی سلامت مردم به مخاطره خواهد افتاد.
 مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کنترل ، نظارت و راستی آزمایی گزارشات ارسالی آزمایشگاههای معتمد را بخشی دیگر از اهداف خود در این بازدید سرزده عنوان کرد .
وی که از بیمارستانهای امام سجاد (ع) ، شهدای گمنام و شهید بهشتی بازدید کرد افزود: گزارشات دوره ای و بازدید های دوره ای بصورت مستمر انجام خواهد گرفت ، ضمن آنکه در این بازدیدها تذکرات و تشویق های لازم نیز داده خواهد شد.
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ
سال1400 سال تولید،پشتیبانی ها،مانع زدائی ها