.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار استان
 • کد خبر: d65ce7c
 • بازدید مسئولین قضایی کهگیلویه وبویراحمد از پارک ملی و منطقه حفاظت شده دنا
  به منظور آشنایی و ارتباط هرچه بیشتر دستگاه قضایی با مقوله حفاظت محیط زیست، رییس دادگستری، دادستان و قضات مجموعه قضایی دادگستری و دادسراهای عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان دنا از پارک ملی و منطقه حفاظت شده دنا بازدید نمودند.
 • 1398/2/12 پنجشنبه2019-05-02T09:30:37+04:30.
 • به گزارش اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد، در این بازدیدمحسن جعفری نژاد، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان در پنج شنبه دوازدهمین روز از اردیبهشت ماه 98ضمن قدردانی از حسن توجه مسئولین قضایی استان نسبت به مقوله حفاظت از محیط زیست با ارائه گزارشی از وضعیت محیط زیست استان، نقاط و مسائل بحران خیز این حوزه را برشمرد و گفت: خلاء های قانونی و عدم انسجام بین دستگاهی موجب کاهش میزان عملکرد حفاظت محیط زیست خواهد شد و بعلت فرا دستگاهی بودن ماهیت حفظ و حراست از منابع زیستی فقط وجود زیرساخت و ساز و کار های قانونی و جدیت کلیه دستگاه ها است که می تواند این سازمان را به اهدافش نزدیک کند.
  جعفری نژاد با اشاره به شرایط سخت کاری محیط بانان افزود: عدم تناسب امکانات در برخورد با نحوه تخلفات زیست محیطی مانع مهمی در اجرای وظایف قانونی آنان به شمار می رود.
  وی با تاکید بر عزم این اداره کل در ساماندهی وضعیت محیط زیست در استان، همراهی دستگاه قضایی را در تحقق به این هدف بسیار موثر دانست.
  سید علی ملک حسینی، رئیس دادگستری شهرستان دنا نیز ضمن قدردانی و پاسداشت خدمات دلسوزانه و تلاشهای خستگی ناپذیرمحیط بانان و پرسنل حفاظت محیط زیست، موضوع محیط زیست را در باورهای دینی و قانونی و از اولویت های اساسی دنیای درحال توسعه ی امروز دانسته و افزود: اصل پنجاهم قانون اساسی بر همگانی بودن وظیفه حفظ و حراست از محیط زیست تاکید می کند و آحاد مردم و دستگاههای اجرایی نیز در این زمینه مسئولند.
  وی تنوع زیستی و میراث طبیعی را سرمایه های بزرگ کشور دانسته و افزود: دستگاه قضایی استان در چارچوب قوانین در جهت حمایت از حافظان طبیعت و حل مشکلات زیست محیطی استان تلاش خواهد نمود.

  عكس هاي مرتبط :

   
  امتیاز دهی
   
   

  نظر شما
  نام
  پست الكترونيک
  وب سایت
  متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
  نظر
  بيشتر
  نسخه قابل چاپ