اخبار استان

روز پرکار یگان حفاظت محیط زیست استان از گرمسیر تا سردسیر

روز پرکار یگان حفاظت محیط زیست استان از گرمسیر تا سردسیر

مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد از دستگیری 3 گروه متخلف و کشف 7قطعه پرنده لاشه 2 قلاده گراز و 3 سر تشی و یک قبضه سلاح در یک روز خبر داد .
به گزارش اداره روابط عمومی و امور رسانه حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد مدیرکل حفاظت محیط زیست استان از برخورد قاطع یگان حفاظت با متخلفین شکار خبر داد.
اسلام جاودان خرد گفت : مامورین یگان حفاظت محیط زیست شهرستان گچساران حین پایش یک روزه مناطق آزاد این شهرستان، یک نفر متخلف را درحالی که با یک قبضه سلاح ساچمه زنی 2قطعه تیهو شکار کرده بود را دستگیر و اعمال قانون کردند.
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان افزود : در ادامه فعالیت یگان حفاظت در شهرستان چرام  ، مامورین حین پایش منطقه طسوج یک نفر متخلف را دستگیر می کنند که 2 قلاده گراز را شکار کرده بود .
جاودان خرد به مصدوم شدن فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان حین اجرای حکم تفتیش در شهرستان بویراحمد خبر داد و افزود : در پی گزارش واصله و موثق طبیعت دوستی  مبنی بر نگهداری چندین قطعه کبک در یکی از روستاهای شهرستان بویراحمد ، فرمانده یگان حفاظت  محیط زیست استان با هماهنگی مراجع قضایی و همکاری مراجع انتظامی با رعایت موازین شرعی و قانونی وارد منزل متخلف می شوند که از خانه وی 5 قطعه کبک محبوس شده در قفس و آثاری از شکار 3 سر تشی کشف و ضبط شد که در این ماموریت فرد متخلف با ایجاد درگیری موجب مصدومیت فرمانده یگان حفاظت محیط زیست از ناحیه پا شد.
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان  با اشاره به اینکه همه متخلفین به مراجع قضایی معرفی شده اند ضمن تشکر از یگان حفاظت محیط زیست در برخورد با متخلفین زیست محیطی  تصریح کرد : در برخورد با کسانیکه به امانت نسل آتی و منابع ملی تعرض می کنند بدون اغماض برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.
 
عكس های مرتبط :
بيشتر
سال1402 سال مهار تورم و رشد تولید