اخبار استان

مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد طی پیامی فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را تبریک گفت

مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد طی پیامی فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را تبریک گفت

هاشمی : هشت سال دفاع مقدس تجلی‌گر صبر، ایمان، عزم و اراده ستودنی ملتی بود که با توکل بر خداوند سبحان و روحیه شهادت‌طلبی تمامی معادلات و محاسبات متعارف در عرصه نظامی و استراتژیک را بر هم زد
به گزارش اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد-  در آخرین روز از شهریور ماه 1400 و همزمان با فرا رسیدن هفته دفاع مقدس ، سید اسدالله هاشمی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان طی پیامی فرا رسیدن این هفته را به محضر شهداء امام شهدا ء رهر معظم انقلاب ملت غیور ایران خانواده های معظم شهدا جانبازان ، ایثارگران  و آزادگان سرافراز تبریک گفت   .
براساس این گزارش  متن این پیام بدین شرح است .
۳۱شهریور ماه، سالروز آغاز حمله ناجوانمردانه رژیم بعث عراق به ایران اسلامی و آغاز جنگ تحمیلی، اولین روز از ایام مبارکی است که به نام هفته دفاع مقدس نامگذاری شده است. هشت سال دفاع مقدس ملت سلحشور ایران در برابر همه زورگویان جهان، برگ زرینی از حماسه ملتی است که تا همیشه تاریخ، نه تنها ایرانیان بلکه همه ملت‌های آزاده جهان به آن افتخار می‌کنند.
تاریخ به خوبی گواهی خواهد داد که رشادت‌ها و از خود گذشتگی‌های مردان و زنان و جوانان و پیران این خطه با پیروی و الگو پذیری از نهضت سرخ عاشورا و خط سبز ولایت جلوی زیاده خواهی‌ها و یاوه گویی‌های ابرقدرت‌ها را گرفته و اجازه داشتن حتی ذره‌ای چشم طمع به دشمنان تا بن دندان مسلح را نداده است.
هفته دفاع مقدس، یاد آور ایثار و استقامت راد مردان و شیر زنانی است که در لبیک به فرمان امام و مقتدای خویش در دفاع از کیان آب و خاک نظام مقدس جمهوری اسلامی جانفشانی نموده و حماسه های ماندگاری را بر برگ های زرین انقلاب اسلامی ثبت کردند.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر، فرا رسیدن هفته دفاع مقدس که نمودار مجموعه ای از برجسته ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی و جانفشانی دلاورانه در پای پرچم برافراشته اسلام و قرآن است را به رهبر معظم انقلاب و رییس جمهور محترم و ملت شهید پرور ایران اسلامی تبریک عرض نموده و از حماسه آفرینی جانبازان، آزادگان، ایثارگران و صبر و استقامت بی مثال معظم شهدا تقدیر و تشکر می نمایم و از خداوند متعال توفیق پاسداری از خون شهدا و رهروی راه آن عزیزان را برای همگان مسئلت دارم.
سید اسدالله هاشمی
مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد
30شهریور 1400
 
بيشتر
سال1400 سال تولید،پشتیبانی ها،مانع زدائی ها