اخبار استان

پیام تبریک و تشکر مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد از همکاران

پیام تبریک و تشکر مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد از همکاران

در پی انتخاب محیط زیست استان بعنوان دستگاه برگزیرده در جشنواره شهید رجایی سید اسدالله هاشمی طی پیامی از زحمات همکاران خود قدردانی و تشکر کرد .
به گزارش اد اره روابط عمومی  حفاظت محیط زیست  در آخرین شنبه از شهریور ماه 1400 محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد از طرف استاندار  و سازمان مدیریت و برنامه ریزی بعنوان دستگاه برتر جشنواره شهید رجایی در شاخص های عمومی و اختصاصی سال 1399  انتخاب و با اهداء  لوح سپاسی تجلیل شد .  
برهمین اساس سید اسدالله هاشمی   مدیرکل حفاظت محیط زیست  طی پیامی از زحمات همکاران خود قدردانی و تشکر کرد
  متن پیام به شرح ذیل می باشد:
بسمه تعالی 
 

 انتخاب محیط زیست بعنوان دستگاه برگزیده در جشنواره شهید رجایی حاصل خدمتگذاری دلسوزانه ی کلیه کارکنان و کارمندان در همه ی سطوح در اداره کل حفاظت محیط زیست ، ادارات تابعه شهرستانهای استان و همچنین مراکز زیر مجموعه است که این موفقیت مایه امید و اعتماد مردمی است.

خدای بزرگ را شاکرم که توفیق عطا کرد تا بر اساس نتایج حاصل از ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۹ دستگاه‌های اجرایی استان، اداره کل حفاظت محیط زیست  به عنوان دستگاه اجرایی برگزیده در محور ارتقای سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم در نظام اداری در بین دستگاه های اجرایی مورد تقدیر قرار گرفت.
به همین مناسبت  بر خود  لازم می‌دانم کسب این افتخار را به معاونین، مدیران، کارشناسان،  و محیط بانان خدوم و پرتلاش اداره کل حفاظت محیط زیست  تبریک عرض نمایم و از ایزد منان، برای همه همکاران گرامی که با عزم و تلاش خود این موفقیت را رقم زدند ، سربلندی و سرافرازی مسالت نمایم.
سید اسدالله هاشمی
مدیرکل حفاظت محیطط زیست کهگیلویه وبویراحمد
28 شهریور 1400
 
بيشتر
سال1400 سال تولید،پشتیبانی ها،مانع زدائی ها