اخبار استان

مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد طی پیامی روز پزشک را تبریک گفت

مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد طی پیامی روز پزشک را تبریک گفت

هاشمی : پزشکان هموراه از قداست و جایگاه ویژه‌ای برخوردار هستند، جامعه ایران اسلامی خدمات پزشکان در عرصه‌ها و برهه‌های مختلف به ویژه در طول همه گیری ویروس منحوس کرونا را هرگز فراموش نخواهند کرد.

به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد - همزمان با یکم  شهریور زاد روز حکیم ابوعلی سینا و روز پزشک،  سید اسدالله هاشمی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان طی پیامی به شرح ذیل فرا رسیدن این روز را به جامعه پزشکی تبریک و تهنیت گفت.
 براسا این گزارش دراین پیام آمده است :
                                       بسم الله الرحمن الرحیم

پزشکان به‌عنوان سفید پوشان عرصه سلامت و بهداشت و درمان جامعه همواره به دنبال التیام بخشیدن به آلام مردم هستند. آنان  ضامن سلامت جامعه، امنیت روحی بیماران و فرشتگان نجاتی هستند که درد جسم را باروح بلندشان در سایه لطف الهی التیام می‌بخشند.

پزشکان هموراه از قداست و جایگاه ویژه‌ای برخوردار هستند، جامعه ایران اسلامی خدمات پزشکان در عرصه‌ها و برهه‌های مختلف به ویژه در طول همه گیری ویروس منحوس کرونا را هرگز فراموش نخواهند کرد.
اینجانب، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای والامقام جامعه پزشکی کشور؛ یکم شهریور ماه، زادروز حکیم و دانشمند بزرگ مسلمان ایرانی، ابوعلی سینا و روز پزشک را به تمامی پزشکان و کلیه کسانی که در این وادی  پر افتخار مشغول خدمت هستند ، تبریک عرض نموده و از ایزد قادر متعال، سلامتی، سعادت و توفیق روزافزون شما را مسالت می‌نمایم.
سید اسدالله هاشمی
مدیرکل
 
بيشتر
سال1400 سال تولید،پشتیبانی ها،مانع زدائی ها