اخبار استان

دیدار مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد با فرمانده نیروی انتظامی

دیدار مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد با فرمانده نیروی انتظامی

بمناسبت هفته نیروی انتظامی مدیرکل و مسئولین حفاظت محیط زیست با فرمانده ارشد انتظامی استان دیدار و گفت‌و‌گو کردند.

به گزارش اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد همزمان با هفته نیروی انتظامی سید اسدالله هاشمی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان , صبح سه شنبه شانزدهمین روز از  مهرماه 98 با سردار مهدی انصاری فرمانده نیروی انتظامی استان دیدار و گفتگو کردند.

براساس این گزارش در این دیدار که با هدف قدردانی از زحمات نیروی انتظامی در راستای کمک به حفاظت و صیانت از محیط زیست و افزایش تعامل و همفکری بین این دو دستگاه در  دفتر سردار انصاری  برگزار شد، سید اسدالله هاشمی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای نیروی انتظامی وتبریک این هفته به حافظان نظم و امنیت, به ارائه گزارشی از وضعیت زیست محیط استان و چالش‌های فرا رو پرداخت و به نقش موثر نیروی انتظامی به عنوان ضابطین عام در برخورد با جرایم و تخلفات خصوصاٌ در حوزه محیط زیست اشاره، و از همکاری موثر نیروی انتظامی در برخورد با متخلفین زیست محیطی تقدیر و تشکر کرد.

هاشمی ، تلاش و همفکری همه دستگاه‌ها در راستای رسیدن به محیط زیست ایده‌آل و صیانت از مواهب طبیعی و خدادادی استان را ضروری دانست و گفت: تلاش در حوزه محیط زیست، هم اجر دنیوی دارد و هم اجر اخروی.

سردار مهدی انصاری فرمانده انتظامی استان نیز ضمن تشکر از حضور مدیرکل و پرسنل حفاظت محیط زیست استان، حفاظت از محیط زیست را یک وظیفه همگانی برشمرد و  بر لزوم  فرهنگ سازی در این راستا تاکید کرد.

وی در ادامه با اشاره به سختی کار پرسنل محیط زیست در حفاظت از گونه‌های گیاهی و جانوری با توجه به حجم و دامنه وسیع وظایف کاری، بر همکاری همه جانبه نیروی انتظامی با مجموعه محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد تاکید کرد.

بيشتر
سال 1399  سال جهش توليد