اخبار استان

دیدار مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد با فرمانده نیروی انتظامی

بمناسبت هفته نیروی انتظامی مدیرکل و مسئولین حفاظت محیط زیست با فرمانده ارشد انتظامی استان دیدار و گفت‌و‌گو کردند.

به گزارش اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد همزمان با هفته نیروی انتظامی سید اسدالله هاشمی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان , صبح سه شنبه شانزدهمین روز از  مهرماه 98 با سردار مهدی انصاری فرمانده نیروی انتظامی استان دیدار و گفتگو کردند.

براساس این گزارش در این دیدار که با هدف قدردانی از زحمات نیروی انتظامی در راستای کمک به حفاظت و صیانت از محیط زیست و افزایش تعامل و همفکری بین این دو دستگاه در  دفتر سردار انصاری  برگزار شد، سید اسدالله هاشمی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای نیروی انتظامی وتبریک این هفته به حافظان نظم و امنیت, به ارائه گزارشی از وضعیت زیست محیط استان و چالش‌های فرا رو پرداخت و به نقش موثر نیروی انتظامی به عنوان ضابطین عام در برخورد با جرایم و تخلفات خصوصاٌ در حوزه محیط زیست اشاره، و از همکاری موثر نیروی انتظامی در برخورد با متخلفین زیست محیطی تقدیر و تشکر کرد.

هاشمی ، تلاش و همفکری همه دستگاه‌ها در راستای رسیدن به محیط زیست ایده‌آل و صیانت از مواهب طبیعی و خدادادی استان را ضروری دانست و گفت: تلاش در حوزه محیط زیست، هم اجر دنیوی دارد و هم اجر اخروی.

سردار مهدی انصاری فرمانده انتظامی استان نیز ضمن تشکر از حضور مدیرکل و پرسنل حفاظت محیط زیست استان، حفاظت از محیط زیست را یک وظیفه همگانی برشمرد و  بر لزوم  فرهنگ سازی در این راستا تاکید کرد.

وی در ادامه با اشاره به سختی کار پرسنل محیط زیست در حفاظت از گونه‌های گیاهی و جانوری با توجه به حجم و دامنه وسیع وظایف کاری، بر همکاری همه جانبه نیروی انتظامی با مجموعه محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد تاکید کرد.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
سال 1398  سال رونق توليد