آشنایی 200دانش آموز استان در 60 پیش دبستانی و کلاس به مسائل محیط زیستی

آشنایی 200دانش آموز استان در 60 پیش دبستانی و کلاس به مسائل محیط زیستی

مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد از تداوم اجرای برنامه ساعتی با محیط بان در مدارس استان گفت : در یک هفته گذشته بیش از 200 دانش آموز از 60 کلاس و پیش دبستانی در قالب برنامه ساعتی با محیط بان در مدارس تحت آموزش های زیست محیطی قرار گرفتند
به گزارش اداره روابط عمومی و امور رسانه حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد مدیرکل حفاظت محیط زیست استان صبح امروز  سه شنبه 14  آذر  از تداوم اجرای برنامه " ساعتی با محیط بان " در مدارس استان طی سال تحصیلی جاری خبر داد .
اسلام جاودان خرد گفت : در ادامه حضور محیطبانان در مدارس و ارائه آموزش های زیست محیطی  در یک هفته گذشته  ،  بیش از 200 دانش آموز در 60 پیش دبستانی و کلاس توسط کارشناسان و محیط بانان استان با مسایل زیست محیطی در حوزه های طبیعی ،انسانی آشنا شدند .
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان گفت: در این آموزش ، دانش آموزان مقاطع ابتدایی و پیش دبستانی روستاهای حاشیه مناطق حفاظت شده شهرستان بویراحمد با مسائل زیست محیطی آشنا شدند .
وی ضمن تشکر از همکاری خوب آموزش و پرورش با محیط زیست ،  با اشاره به تداوم اجرای این آموزش ها گفت : با برنامه ریزی های صورت گرفته این آموزش در تمامی شهرستان ها تا پایان سال تحصیلی ادامه خواهد داشت . 
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ
سال1402 سال مهار تورم و رشد تولید