پیام تشکر مسئول ایثارگران محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد از رهبرمعظم انقلاب

پیام تشکر مسئول ایثارگران محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد از رهبرمعظم انقلاب

مسئول امور ایثارگران محیط زیست استان : فرموده شما چراغ اندیشه ما و فریضه ای عینی و همیشگی خواهد بود .
براساس گزارش اداره روابط عمومی و امور رسانه حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد نخستین کنگره بزرگداشت شهدا و جانثاران طبیعت محیط زیست کشور ، همزمان با دومین روز آذر ماه 1402  با حضور مسئولین ارشد کشوری در اهواز برگزار و در این مراسم ازخانواده های معظم شهداء ، جانبازان و جانثاران طبیعت کشور  که در راه پاسداری از طبیعت به درجه رفیع شهادت یا جانثاری طبیعت نائل آمده اند  با اهداء لوح سپاس و تندیس خدمت تجلیل شد.  
براساس این گزارش ، مهمترین اتفاق این رویداد مهم ، هدیه خاص رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران به خانواده شهید محیط بان بود که در متن یادداشت رهبر انقلاب اسلامی در ابتدای این مصحف شریف نوشته شده، به شرح زیر است:
                                                                                                                  بسم الله الرحمن الرحیم
                                  به نشانه‌ تکریم و احترام به شهدای عزیز محیط زیست، این کلام الله مجید به خانواده‌ شهید هوشنگ نصیری اهداء می گردد.
                                                                                                                                               سیّدعلی خامنه‌ای

کهگیلویه وبویراحمد  با 2 شهید(سید عنایت الله مرادی و جبار فصیح مفرد ) و 4جانثار ( علی افشار ،علی آرامش فر ، حبیب دانانسب (فرزندجانثار) و مریم صادقی (همسر جانثار ) طبیعت در این کنگره شرکت کرد .
برهمین اساس محمد فصیح مفرد- فرزند شهید والامقام جبار فصیح مفرد مسئول امور ایثارگران محیط زیست استان طی پیامی از توجه رهبر معظم و فرزانه انقلاب اسلامی به شهدای محیط زیست تجلیل و آورده است : خدمت در راه خدا توفیق بزرگی است و از همه مهم‌تر ثبات قدم توفیقی بس به مراتب بزرگتر خواهد بود . تمام تلاش خود را برای امیدآفرینی در مجموعه شاهد و ایثارگر محیط زیست استان به کار خواهیم بست  و خود را سرباز نظام کشور خواهیم دانست و در راه تحقق آرامان های شهداء و امام خمینی (ره)  حرکت رو به جلو خواهیم داشت .
اقدامات مسرت‌بخش و امیدآفرین حضرتعالی موجی از سرور را در میان جامعه ایثارگری ، خانواده معظم شهدا و جانثاران طبیعت شاغل در اداه کل حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد را به ارمغان آورده است که جای بسی خرسندی و مسرت است.
اینجانبان از توجه حضرتعالی کمال تشکر و قدردانی را بعمل می آوریم و توصیه های شما را نصب العین راه خود قرار داده و در خدمت به نظام و انقلاب در هر جایگاهی که باشیم دریغ نخواهیم ورزید .
 
نسخه قابل چاپ
سال1402 سال مهار تورم و رشد تولید