هنرمندان کهگیلویه وبویراحمد به کمک محیط زیست آمدند

هنرمندان کهگیلویه وبویراحمد به کمک محیط زیست آمدند

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان گفت: با برگزاری جشن هفته محیط زیست هنرمندان در قالب طنز و اجرای نمایش به فرهنگ سازی محیط زیست روی آوردند / تقدیر از برگزیدگان مسابقه نقاشی هفته محیط زیست
به گزارش اداره روابط عمومی و امور رسانه حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد همزمان با آخرین روز از هفته محیط زیست، با کمک هنرمندان هم استانی ، عصر دیروز جشن بزرگی درسالن بزرگ سینما انقلاب یاسوج برگزار شد .
براساس این گزارش درابتدای این جشن که با حضور جع کثیری از خانواده ها برگزار شد، اسلام جاودان خرد مدیرکل حفاظت محیط زیست استان ، ضمن تبریک هفته محیط زیست گفت: از مهمترین سوالاتی که امروزه مطرح است این است که چگونه می توانیم محیط زیست خود را حفظ کنیم ؟ فرقی نمیکند که در جایگاه یک مدیر و مسئول باشیم یا در جایگاه یک شهروند ؟ درهر جایگاهی که باشیم می توانیم به حفظ محیط زیست کمک کنیم
وی افزود: هنرمندان نیز می‌توانند با استفاده از زبان هنر نقشی مهمی در آگاهی بخشی و حفظ محیط‌ زیست و منابع طبیعی ایفا کنند.
جاودان خرد ضمن تشکر از هنرمندان هم استانی که در برگزاری این جشن همیار و همکار محیط زیست بودند گفت : بحث محیط زیست امروز مهمترین موضوع زیست بشر و موضوعی جهانی است. در حقیقیت جزو المان‌ها و موضوعاتی است که هنرمندان همه کشورها به جد باید به آن توجه کنند و به آن بپردازند.
وی ضمن تشکر از موسسه شادی آفرین دانیال در برگزاری این جشن تصریح کرد: بحث زیست و حیات انسان باید برای بشر مهم‌ترین مسئله باشد و لازم است هنرمندان به این موضوع که زندگی انسانها را به طور جدی تهدید می‌کند، توجه داشته باشند.
گفتنی است درادامه این جشن که با برنامه های متنوع و شادی آفرینی از سوی هنرمندان هم استانی نزدیک به 3 ساعته ادامه داشت از برگزیدگان مسابقه نقاشی با موضوع محیط زیست تجلیل شد .
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ
سال1400 سال تولید،پشتیبانی ها،مانع زدائی ها