آغاز فاز تازه ای از دوره های آموزشی برای محیط بانان کهگیلویه وبویراحمد

آغاز فاز تازه ای از دوره های آموزشی برای محیط بانان کهگیلویه وبویراحمد

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان گفت: مطابق با نیازهای تخصصی محیط زیست بمنظور ارتقاء سطح آگاهی ، دانش و مهارت محیط بانان دوره های آموزشی برگزار می گردد.
به گزارش اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد دوره های آموزشی صخره نوردی و جی پی اس ویژه محیط بانان و کارشناسان محیط زیست استان در ششمین روز از آبانماه 99 در منطقه حفاظت شده دنا برگزار شد .
براساس این گزارش، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان در حاشیه برگزاری این دوره ها گفت: مطابق با تقویم آموزشی سال 99 این سازمان  و بمنظور افزایش توانمندی محیط بانان در شرایط سخت ، دوره های تخصصی صخره نوردی و جی پی اس برای محیط بانان و کارشناسان معاونت فنی محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد.
سید اسدالله هاشمی  با بیان اینکه ارتقای سطح آگاهی و دانش محیط بانان از جمله برنامه ها برای تقویت این بخش است، گفت: سازمان های متعالی امروز در دنیا سازمان هایی هستند که بتوانند در گستره وسیع و عمق کافی بیشترین اثرگذاری را داشته باشند و دوره های آموزشی برای نیروهای خود برگزار کنند.

وی اظهار داشت: سازمان حفاظت محیط زیست در واقع برای خدمت به تمام مردم است و مهمترین نیروهای ما نیروهای یگان حفاظت در بخش اجرا هستند.

هاشمی بیان داشت: این آموزش ها مطابق با نیازهای تخصصی محیط زیست که به طور جدی در سطح کشور و منطقه با آن مواجه هستیم، برگزار می شود.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اظهار امیدواری کرد با برگزاری این دوره های آموزشی مشکلات و کمبودهای تخصصی بخش محیط بانی برطرف شود.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ
سال 1399  سال جهش توليد