پیام تبریک مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد بمناسبت هفته قوه قضائیه

پیام تبریک مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد بمناسبت هفته قوه قضائیه

هاشمی در پیامی ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهید بهشتی و یاران باوفایش فرارسیدن هفته قوه قضاییه را به تمامی مسئولان و دست اندرکاران امر قضاوت تبریک گفت.
به گزارش اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد ، همزمان با اول تیرماه و آغاز هفته قوه قضائیه ، سید اسدالله هاشمی مدیرکل حفاطت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد، طی پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره دکتر شهید بهشتی و 72 یار باوفایش ، فرا رسیدن این هفته را به مسئولین و کارکنان دستگاه قضا استان و کشور تبریک گفت .
براساس این گزارش در پیام هاشمی آمده است:  هفته اول تیر ماه یادآور سالروز فاجعه جانسوز و دردناک شهادت شهید بهشتی و ۷۲ تن از یاران گرانقدر انقلاب اسلامی است که بنا به تجلیل از معمار بزرگ دستگاه قضایی کشور، هفته قوه قضائیه نامگذاری شده است.
قوه قضاییه به عنوان یکی از ارکان مهم و تاثیرگذار در جمهوری اسلامی نقش ارزنده ای در حراست از آرمانهای اصیل اسلامی و ارزشهای والای انقلاب شکوهمند دارد، صیانت از کرامت انسانی و تلاش در جهت برقراری عدالت، تحقق حقوق شهروندی و همچنین دفاع از مظلومان نیز از رسالتهای مهم دستگاه قضایی است.
یقیناً کار و تلاش در مسیر عدالت گستری و احقاق حق خدمتی ارزشمند و فعالیتی الهی است که نشان از ذات احدیت و صفات خداوندی دارد چون خداوند متعال خود بزرگ دادگر و عادلی است که دادگاه عدلش عالمیان را فرا گرفته است.
نامگذاری یکم تا هفتم تیر به نام هفته قوه قضائیه، فرصتی مغتنم برای تکریم خادمان و تلاشگران خدوم و متعهد عرصه قضا و عدالت گستری و پاسداشت یاد و خاطره شهیدان والا مقام این عرصه و نیز تبیین اهمیت و جایگاه خطیر دستگاه قضایی در جامعه است.
به همین مناسبت برخود لازم می دانم هفته قوه قضاییه را به مجموعه خدوم و متعهد و دست‌اندرکاران امر قضاوت در استان تبریک گفته و از پیشگاه باری تعالی برای آنان صحت و سلامتی مسالت نمایم.
سید اسدالله هاشمی
مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد
1 تیر99
نسخه قابل چاپ
سال 1399  سال جهش توليد